Výsledky závodu v roce 2019

10 km

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 101 Dvořák Pavel Prostějov M 1. 00:36:27 -
2. 1 Orálek Daniel behejbrno.com/ Veselice MV1 1. 00:37:24 + 57s
3. 104 Široký Stanislav AK Blansko Dvorská MV1 2. 00:38:26 + 1m 59s
4. 18 Klopec Aleš Blansko MV1 3. 00:39:53 + 3m 26s
5. 114 Konečný Aleš Rudice M 2. 00:41:36 + 5m 9s
6. 98 Jančík Tomáš Elite Sport Boskovice MV1 4. 00:42:02 + 5m 35s
7. 116 Krška Michal Turistický klub Blansko M 3. 00:43:29 + 7m 2s
8. 69 Toman Igor Vyškov MV1 5. 00:43:33 + 7m 6s
9. 120 Buš Ondřej Ráječko M 4. 00:44:00 + 7m 33s
10. 32 Jančaříková Lenka AAC Brno ŽV1 1. 00:44:12 + 7m 45s
11. 43 Sotolář Stanislav Veselice MV1 6. 00:44:18 + 7m 51s
12. 107 Goldschmidt Roman SK Mor. Krumlov MV1 7. 00:44:29 + 8m 2s
13. 38 Fabiánek Jan Norci Veselice M 5. 00:45:21 + 8m 54s
14. 109 Kinc Pavel VF Sport Team Černá Hora MV1 8. 00:45:23 + 8m 56s
15. 19 Jančařík Petr AAC Brno MV2 1. 00:45:43 + 9m 16s
16. 21 Daniel Petr Start Brno MV1 9. 00:45:52 + 9m 25s
17. 15 Horský Radek OB Veselice/Vavřinec MV1 10. 00:45:57 + 9m 30s
18. 14 Fiala Ondřej Boskovice M 6. 00:46:20 + 9m 53s
19. 5 Zemánek Miroslav Bořitov MV1 11. 00:46:27 + 10m
20. 96 Zouhar Libor Brno Líšeň MV3 1. 00:47:05 + 10m 38s
21. 53 Martínek Jan Sport Club Ráječko MV1 12. 00:47:53 + 11m 26s
22. 100 Grün Gustav AC Okrouhlá MV2 2. 00:48:22 + 11m 55s
23. 110 Kakáčová Jana Elite Sport Team Blansko ŽV1 2. 00:48:28 + 12m 1s
24. 17 Pícha Slávek Blansko M 7. 00:48:38 + 12m 11s
25. 36 Fabiánek Filip OB Veselice M 8. 00:50:06 + 13m 39s
26. 115 Rybář Pavel Suchdol M 9. 00:50:06 + 13m 39s
27. 16 Zoubek Karel Vanovice MV2 3. 00:50:18 + 13m 51s
28. 111 Odehnal Tomáš Boskovice MV2 4. 00:50:32 + 14m 5s
29. 118 Jurová Barbora Blansko Ž 1. 00:50:48 + 14m 21s
30. 95 Zouhar Libor Brno - Líšeň M 10. 00:51:45 + 15m 18s
31. 30 Kuchařová Táňa PERUN TEAM BLANSKO ŽV1 3. 00:54:10 + 17m 43s
32. 93 Müller Pavel Blansko MV1 13. 00:56:41 + 20m 14s
33. 119 Pernica Josef SDH Kotvrdovice M 11. 00:56:48 + 20m 21s
34. 84 Hebelka Jan Vícebojaři Blansko M 12. 00:57:40 + 21m 13s
35. 122 Včela Olin MV3 2. 00:57:55 + 21m 28s
36. 34 Blažková Hana Kotržina ŽV2 1. 00:57:55 + 21m 28s
37. 66 Tomanová Lenka Orel Vyškov ŽV1 4. 00:58:03 + 21m 36s
38. 123 Plachá Andrea Prostějov ŽV1 5. 00:58:32 + 22m 5s
39. 191 Plachý Martin Maratonský klub Prostějov MV2 5. 00:58:32 + 22m 5s
40. 112 Malinký Ondřej Plzeň M 13. 00:59:10 + 22m 43s
41. 113 Kadrmas Ivo Blansko MV1 14. 01:00:18 + 23m 51s
42. 99 Přikryl Aleš KST Blansko MV1 15. 01:00:18 + 23m 51s
43. 121 Buš Roman Rájec MV2 6. 01:00:50 + 24m 23s
44. 4 Bouzek Tomáš Mohelno M 14. 01:00:55 + 24m 28s
45. 108 Medek Jiří Černá Hora MV1 16. 01:02:35 + 26m 8s
46. 2 Kobéda Lubomír Holubice MV1 17. 01:03:37 + 27m 10s
47. 103 Vejdělková Iva Bystré ŽV2 2. 01:05:34 + 29m 7s
48. 106 Klepalová Lenka PERUN TEAM BLANSKO ŽV2 3. 01:07:47 + 31m 20s
49. 105 Klepal Petr PERUN TEAM BLANSKO MV2 7. 01:07:48 + 31m 21s
50. 25 Žižlavská Renata Stará Kotržina ŽV2 4. 01:13:22 + 36m 55s
51. 83 Podmelová Vilma Čau ŽV2 5. 01:19:13 + 42m 46s
52. 117 Růžička Bohuslav SC Ráječko MV3 3. 01:23:38 + 47m 11s
102 Grünová Ivana AC Okrouhlá ŽV1 DNF
7 Jonášek Zdeněk Tlumačov M DNS
9 Kubínek Pavel Blansko MV1 DNS
3 Ondráček Roman Boskovice M DNS
10 Loukota Tomáš Rozběháme Letovice MV1 DNS
23 Bouzková Romana Brno Ž DNS

5 km

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 68 Vašíčková Ivana P 1. 00:32:18 -
2. 88 Plachý Ondřej Maratonský klub Prostějov J 1. 00:32:39 + 21s
3. 78 Vymazalová Adéla Elite sport Boskovice Jky 1. 00:33:48 + 1m 30s
4. 87 Plachá Aneta Maratonský klub Prostějov Jky 2. 00:34:17 + 1m 59s
5. 92 Plachá Andrea Prostějov P 2. 00:34:19 + 2m 1s
6. 91 Plachý Martin Maratonský klub Prostějov P 1. 00:34:20 + 2m 2s
7. 89 Hebelková Hana Vícebojaři Blansko P 3. 00:38:36 + 6m 18s
20 Fučík Kryštof Otto XSports J DNS

Žáci

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 82 Charvát Matyáš Elite Sport Boskovice ŽciS 1. 00:06:01 -
2. 11 Šafránek Jáchym Elite Sport Boskovice / Doubravice ŽciM 1. 00:06:10 + 9s
3. 80 Křížová Viktorie Elite Sport Boskovice ŽkyM 1. 00:06:26 + 25s
4. 8 Ellinger Denis ASK Blansko ŽciM 2. 00:06:39 + 38s
5. 45 Zavřelová Adéla ZŠ Sloup ŽkyM 2. 00:06:42 + 41s
6. 79 Dobrovská Lucie ASK Blansko ŽkyM 3. 00:06:48 + 47s
7. 97 Worbis Radim Kotvrdovice, Kotvrdovice ŽciM 3. 00:06:49 + 48s
8. 22 Horák Luboš Elite Sport Boskovice/ Okrouhlá ŽciM 4. 00:07:11 + 1m 10s
9. 81 Jandáková Leona ASK Blansko ŽkyM 4. 00:07:25 + 1m 24s
10. 94 Müller Lukáš Blansko ŽciM 5. 00:08:14 + 2m 13s
11. 90 Plachý Matyáš Maratonský klub Prostějov ŽciM 6. 00:10:41 + 4m 40s
26 Kniesová Lucie ASK Blansko ŽkyM DNS

Přípravka holky

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 35 Králová Ema AK Blansko Dvorská PříD 1. 00:02:01 -
2. 33 Jančaříková Karolína VSK-Uni Brno PříD 2. 00:02:02 + 1s
3. 31 Meluzínová Nela Elite sport Boskovice PříD 3. 00:02:03 + 2s
4. 24 Krejčí Barbora Elite Sport Boskovice PříD 4. 00:02:03 + 2s
5. 74 Jurová Anna Sulíkov / Elite Sport Boskovice PříD 5. 00:02:19 + 18s
6. 29 Husáková Jolana ACT leraK Blansko PříD 6. 00:02:21 + 20s
7. 41 Sotolářová Barbora PříD 7. 00:02:43 + 42s
8. 73 Juračková Karolína AK Blansko Dvorská PříD 8. 00:02:47 + 46s
9. 70 Poláková Karolína Němčice PříD 9. 00:02:56 + 55s

Přípravka kluci

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 6 Dostál Dominik Elite Sport Boskovice PříCh 1. 00:02:08 -
2. 12 Korgo Vojtěch Atletický oddíl Jan Kohut Blansko PříCh 2. 00:02:12 + 4s
3. 71 Sotolář Jiří Němčice PříCh 3. 00:02:13 + 5s
4. 55 Šváb Adrian PříCh 4. 00:02:18 + 10s
5. 46 Zavřel Jiří Elite sport Boskovice PříCh 5. 00:02:31 + 23s

Svišti holky

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 72 Sotolářová Alena Němčice STIh 1. 00:00:35 -
2. 63 Maja Tomanová Orel Vyškov STIh 2. 00:00:37 + 2s
3. 59 Přikrylová Adéla Jan Kohut STIh 3. 00:00:38 + 3s
4. 28 Horská Nikol OB Veselice/Vavřinec STIh 4. 00:00:38 + 3s
5. 27 Šafránková Anna Elite Sport Boskovice / Doubravice STIh 5. 00:00:39 + 4s
6. 56 Elen Weinhöferová Ak Blansko Dvorská STIh 6. 00:00:41 + 6s

Svišti kluci

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 49 Kovařík Daniel STIk 1. 00:00:34 -
2. 60 Přikryl Lukáš Jan Kohut STIk 2. 00:00:36 + 2s
3. 48 Martinek Tomáš STIk 3. 00:00:37 + 3s
4. 64 Bubík Filip STIk 4. 00:00:37 + 3s
5. 13 Korgo Matouš Atletický oddíl Jan Kohut Blansko STIk 5. 00:00:39 + 5s
6. 65 Kalaš David STIk 6. 00:00:41 + 7s
7. 40 Sotolář Adam STIk 7. 00:00:41 + 7s

Svištíci holky

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 39 Sedláčková Martina AK Blansko Dvorská SVCh 1. 00:00:39 -
2. 37 Vybíhalová Denisa OB Veselice SVCh 2. 00:00:40 + 1s
3. 50 Kovaříková Anita SVCh 3. 00:00:42 + 3s
4. 57 Adéla Weinhöferová Ak Blansko Dvorská SVCh 4. 00:00:42 + 3s
5. 58 Jindrová Ela Jan Kohut SVCh 5. 00:00:50 + 11s
6. 42 Opustilová Patricie SVCh 6. 00:00:51 + 12s
7. 85 Pšikalova Aneta SVCh 7. 00:01:05 + 26s
8. 77 Králová Barunka Blansko SVCh 8. 00:01:07 + 28s
9. 62 Novotná Bětka SVCh 9. 00:01:21 + 42s
10. 86 Pšikalova Kirstýna SVCh 10. 00:01:34 + 55s

Svištíci kluci

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 51 Bernard Šimon Boskovice SVCk 1. 00:00:35 -
2. 47 Martinek Lukáš SVCk 2. 00:00:36 + 1s
3. 75 Szábo Martin Bratislava SVCk 3. 00:00:42 + 7s
4. 54 Šváb Sebastian SVCk 4. 00:00:42 + 7s
5. 76 Křivánek Michael Petrovice SVCk 5. 00:00:47 + 12s
6. 61 Přikryl Jan Jan Kohut SVCk 6. 00:00:50 + 15s
7. 52 Bernard Denis SVCk 7. 00:00:58 + 23s
8. 67 Daniel Florián Blansko SVCk 8. 00:01:15 + 40s
9. 44 Hebelka Tomáš SVCk 9. 00:01:21 + 46s
 Nahoru   Zpět na výsledky