Výsledky závodu v roce 2018

10 km

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 9 Grün Vojtěch Elite Sport Boskovice/Rozběháme Česko M 1. 00:38:27 -
2. 47 Široký Stanislav Ak Blansko Dvorská MV1 1. 00:40:11 + 1m 44s
3. 38 Hrnčíř Tomáš Řícmanice MV1 2. 00:41:22 + 2m 55s
4. 8 Dvořáček Jiří ELITE SPORT MAX TRAINING Petrovice MV2 1. 00:41:46 + 3m 19s
5. 44 Jančík Tomáš Elite Sport Boskovice MV1 3. 00:42:51 + 4m 24s
6. 83 Polachová Lenka Horizont Kola Novák Blansko Ž 1. 00:44:32 + 6m 5s
7. 33 Šamonil Robert Horizont Kola Novák Blansko MV1 4. 00:44:54 + 6m 27s
8. 76 Beneš Petr blansko M 2. 00:44:57 + 6m 30s
9. 55 Šindelář Ondřej Elite Sport Boskovice M 3. 00:45:05 + 6m 38s
10. 19 Grün Gustav AC Okrouhlá MV2 2. 00:45:09 + 6m 42s
11. 7 Buš Ondřej Ráječko M 4. 00:45:11 + 6m 44s
12. 16 Weis Josef Elite Sport Boskovice MV1 5. 00:45:45 + 7m 18s
13. 6 Kinc Pavel VF Sport Team Černá Hora MV1 6. 00:45:57 + 7m 30s
14. 82 Bachratý Pavel Blansko MV2 3. 00:46:11 + 7m 44s
15. 21 Jančařík Petr AAC Brno MV2 4. 00:46:45 + 8m 18s
16. 48 Slezák Matrin Běžecký klub Brno M 5. 00:46:47 + 8m 20s
17. 29 Sotolář Stanislav OB Veselice MV1 7. 00:46:55 + 8m 28s
18. 17 Kriklová Alena Jaroměřice Ž 2. 00:47:09 + 8m 42s
19. 13 Horský Radek OB Veselice MV1 8. 00:47:33 + 9m 6s
20. 66 Klepalová Kamila Perunteam Blansko Ž 3. 00:48:07 + 9m 40s
21. 79 Martinek Jan SC Ráječko MV1 9. 00:48:30 + 10m 3s
22. 46 Fabiánek Jan Občerstvení Veselice M 6. 00:49:05 + 10m 38s
23. 62 Závodná Pavla Niva Ž 4. 00:49:30 + 11m 3s
24. 50 Kakáčová Jana Elite Sport Max Training Blansko ŽV1 1. 00:49:52 + 11m 25s
25. 10 Zoubek Karel Vanovice MV2 5. 00:50:02 + 11m 35s
26. 59 Macura Jan Horizont Kola Novák Blansko MV1 10. 00:50:06 + 11m 39s
27. 74 Odehnal Tomáš Boskovice MV2 6. 00:50:27 + 12m
28. 4 Zemánek Miroslav Bořitov M 7. 00:50:34 + 12m 7s
29. 75 Manoušek Ivo Blansko MV1 11. 00:50:43 + 12m 16s
30. 78 Kellner Ondřej Slavkov M 8. 00:50:59 + 12m 32s
31. 80 Ambros Jiří Slatinice MV1 12. 00:51:08 + 12m 41s
32. 43 Zavadil Pavel AT&T M 9. 00:51:31 + 13m 4s
33. 12 Buš Jiří Rájec-Jestřebí M 10. 00:51:48 + 13m 21s
34. 72 Vrána Filip Jundrov MV1 13. 00:51:54 + 13m 27s
35. 51 Ondroušková Ivana Blansko ŽV1 2. 00:51:57 + 13m 30s
36. 57 Münster Libor Blansko MV2 7. 00:52:07 + 13m 40s
37. 5 Mořický Lukáš Nesovice M 11. 00:52:12 + 13m 45s
38. 61 Hromek Jiří FENYX Adamov MV2 8. 00:53:12 + 14m 45s
39. 71 Svoboda Pavel TJ Sloup MV3 1. 00:53:30 + 15m 3s
40. 25 Krusinova Andrea Letovice Ž 5. 00:54:11 + 15m 44s
41. 39 Novák Pavel Suchdol M 12. 00:54:29 + 16m 2s
42. 54 Žejšek Martin Kašpaři VM M 13. 00:54:46 + 16m 19s
43. 65 Šperka Oldřich Jedovnice MV3 2. 00:55:18 + 16m 51s
44. 84 Novák Zdeněk Horizont Kola Novák Blansko MV2 9. 00:55:18 + 16m 51s
45. 77 Lorenc Antonín Bertík Blansko MV2 10. 00:55:26 + 16m 59s
46. 35 Kacetl Jan Těchov M 14. 00:55:42 + 17m 15s
47. 41 Novotný Karel Brno M 15. 00:57:10 + 18m 43s
48. 37 Širůčková Martina Rehacentrum Letovice Ž 6. 00:57:32 + 19m 5s
49. 32 Fabiánek Filip OB Veselice M 16. 00:57:52 + 19m 25s
50. 11 Buš Roman Rájec MV2 11. 00:58:03 + 19m 36s
51. 28 Žákovská alenazak horizont Blansko ŽV2 1. 00:58:21 + 19m 54s
52. 34 Hlaváč Libor Brno Borci Zdar! MV1 14. 00:58:40 + 20m 13s
53. 63 Polášková Martina Blansko ŽV1 3. 00:58:56 + 20m 29s
54. 42 Petřek Zdenek Sokol Bohuňovice MV3 3. 01:00:01 + 21m 34s
55. 56 Jalová Margita Elite Sport Boskovice ŽV2 2. 01:00:33 + 22m 6s
56. 40 Petržela Lukáš Skalice M 17. 01:00:47 + 22m 20s
57. 14 Jančík Petr Unín 62 M 18. 01:00:53 + 22m 26s
58. 18 Kobeda Lubomir Holubice MV1 15. 01:01:38 + 23m 11s
59. 15 Kukla Jan Telnice M 19. 01:03:46 + 25m 19s
60. 60 Daněk Milan Horizont kola Novák Blansko MV2 12. 01:04:29 + 26m 2s
61. 58 Medek Jiří Černá Hora MV1 16. 01:04:40 + 26m 13s
62. 26 Kuběna Vít Ráječko MV1 17. 01:05:31 + 27m 4s
63. 85 Palátová Veronika Blansko Ž 7. 01:05:52 + 27m 25s
64. 64 Sobotková Irena Macháček a spol. Ž 8. 01:06:41 + 28m 14s
65. 23 Střítežská Jolana Lelekovice ŽV1 4. 01:08:43 + 30m 16s
66. 49 Šebková Iva Blansko ŽV1 5. 01:09:35 + 31m 8s
67. 27 Kopecká Barbora OCR Runners Olomouc Ž 9. 01:09:58 + 31m 31s
68. 36 Weisová Barbora Elite Sport Boskovice Ž 10. 01:13:29 + 35m 2s
69. 70 Klepal Petr PerunTeam Blansko MV2 13. 01:17:02 + 38m 35s
70. 67 Klepalová Lenka PerunTeam Blansko ŽV2 3. 01:17:02 + 38m 35s
71. 73 Růžička Bohuslav SC Ráječko MV3 4. 01:20:09 + 41m 42s
72. 68 Stráník Aleš Blansko MV3 5. 01:26:55 + 48m 28s
73. 69 Krejčiříková Kateřina Svatá Kateřina ŽV1 6. 01:26:57 + 48m 30s
74. 24 Hrubý Milan Blansko MV3 6. 01:31:56 + 53m 29s
81 Macháček Martin Macháček a spol. MV3 NA
20 Grünová Ivana AC Okrouhlá ŽV1 NA
22 Jančaříková Lenka AAC Brno ŽV1 NA

5 km

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. D84 Říha Jaroslav UNI Brno/Újezd u Černé Hory J 1. 00:23:25 -
2. D85 Jančařík Tomáš UNI Brno P 1. 00:24:20 + 55s
3. 30 Haasová Radka Moravec team P 1. 00:32:17 + 8m 52s
4. 52 Charvárová Lenka Adamov P 2. 00:32:37 + 9m 12s
5. 53 Šamonilová Eva Horizont Blansko P 3. 00:32:38 + 9m 13s
6. 45 Hamadová Ivana Bílovice nad Svitavou P 4. 00:36:57 + 13m 32s

Žáci - 1 350 m

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. D76 Dobrovský Michal Biatlon Blansko ŽciS 1. 00:05:51 -
2. D79 Charvát Matyáš Elite Sport Boskovice ŽciM 1. 00:05:55 + 4s
3. D62 Kroupa Kryštof AK Blansko Dvorská ŽciM 2. 00:05:58 + 7s
4. D14 Jančařík Tomáš VSK UNI Brno ŽciM 3. 00:06:15 + 24s
5. D10 Křížová Viktorie Elite Sport Boskovice ŽkyM 1. 00:06:37 + 46s
6. D8 Malits Marek ASK Blansko/ ŽciS 2. 00:06:44 + 53s
7. D82 Matušková Julie ASK Blansko ŽkyM 2. 00:06:45 + 54s
8. D77 Dobrovská Lucie ASK BLANSKO ŽkyM 3. 00:06:48 + 57s
9. D74 Bresser Timothy Elite sport Boskovice ŽciM 4. 00:06:49 + 58s
10. D16 Kubinová Adéla Elite Sport Boskovice ŽkyS 1. 00:06:56 + 1m 5s
11. D1 Dvořák Tomáš Kulířov ŽciS 3. 00:07:11 + 1m 20s
12. D63 Jandáková Leona ASK Blansko ŽkyM 4. 00:07:21 + 1m 30s
13. D71 Kovácsová Alžběta Elite Sport Boskovice ŽkyM 5. 00:07:46 + 1m 55s
14. D22 Daněk Štěpán horizont Blansko ŽciS 4. 00:09:10 + 3m 19s
15. D24 Skorepa petr elite boskovice ŽciM 5. 00:10:12 + 4m 21s

Přípravka holky - 600 m

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. D4 Šamšulová Martina Elite Sport Boskovice/Letovice PříD 1. 00:02:03 -
2. D80 Kniesová Lucie AK Blansko Dvorská PříD 2. 00:02:04 + 1s
3. D15 Jančaříková Karolína VSK UNI Brno PříD 3. 00:02:05 + 2s
4. D59 Rozkošná Klára Biatlon Blansko PříD 4. 00:02:09 + 6s
5. D81 Králová Ema AK Blansko Dvorská PříD 5. 00:02:18 + 15s
6. D61 Kroupová Bára AK Blansko Dvorská PříD 6. 00:02:31 + 28s
7. D12 Prunerová Klára Praha PříD 7. 00:02:33 + 30s
8. D60 Václavová Klára Svitávka PříD 8. 00:02:44 + 41s
9. D67 Kaňová Barbora Lipovec PříD 9. 00:02:45 + 42s
10. D41 Vybíhalová Nikola OB Veselice PříD 10. 00:03:01 + 58s
D64 Vrbová Anna Marie Elit Train Max Training Blansko PříD DNF

Přípravka kluci - 600 m

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. D2 Ellinger Denis ASK Blansko PříCh 1. 00:02:03 -
2. D25 Worbis Radim Kotvrdovice, Kotvrdovice PříCh 2. 00:02:07 + 4s
3. D5 Šafránek Jáchym Doubravice/Elite Sport Boskovice PříCh 3. 00:02:08 + 5s
4. D78 Zouhar Jan Kotvrdovice PříCh 4. 00:02:12 + 9s
5. D19 Krusina Daniel Letovice PříCh 5. 00:02:21 + 18s
6. D75 Kleb Jiř Kotvrdovice PříCh 6. 00:02:37 + 34s
7. D7 Malits Radek ASK Blansko / PříCh 7. 00:03:29 + 1m 26s

Svišti holky

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. D65 Jandáková Zuzana ASK Blansko STIh 1. 00:00:32 -
2. D11 Meluzínová Nela Elite Sport Boskovice STIh 2. 00:00:33 + 1s
3. D66 Hegedüšová Simona Elite sport Boskovice STIh 3. 00:00:33 + 1s
4. D72 Zukalová Linda Atletika Blansko STIh 4. 00:00:36 + 4s
5. D17 Kriklová Lenka Jaroměřice STIh 5. 00:00:37 + 5s
6. D9 Horská Nikol OB Veselice STIh 6. 00:00:37 + 5s
7. D6 Šafránková Anna Doubravice nad Svitavou STIh 7. 00:00:38 + 6s
8. D48 Juračková Karolína AK Blansko Dvorská STIh 8. 00:00:38 + 6s
9. D29 Sotolářová Barbora OB Veselice STIh 9. 00:00:39 + 7s

Svišti kluci

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. D21 Dostál Dominik Elite Sport Boskovice STIk 1. 00:00:29 -
2. D58 Rozkošný Jakub Lelekovice - biatlon STIk 2. 00:00:29 -
3. D73 Lachman Vojtěch Letovice STIk 3. 00:00:30 + 1s
4. D49 Korgo Vojta SPORT MAX TRAININ JAN KOHUT STIk 4. 00:00:30 + 1s
5. D3 Ellinger Šimon ASK Blansko STIk 5. 00:00:31 + 2s
6. D35 Kovařík Daniel Klepačov STIk 6. 00:00:32 + 3s
7. D18 Řehák Šimon Atletika Boskovice STIk 7. 00:00:33 + 4s
8. D69 Hrnčíř Tadeáš Řícmanice STIk 8. 00:00:35 + 6s
9. D46 Martinek Tomáš Těchov STIk 9. 00:00:37 + 8s
10. D34 Jarůšek Alex Veselice STIk 10. 00:00:38 + 9s
11. D37 Ondroušek Petr OB Veselice STIk 11. 00:00:39 + 10s
12. D20 Krusina Adam Letovice STIk 12. 00:00:41 + 12s
13. D33 Kala David Ostrov u Macochy STIk 13. 00:00:49 + 20s

Svištíci holky

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. D23 Sofie SKOREPOVA elite boskovice SVCh 1. 00:00:17 -
2. D26 Černa Adéla Blansko SVCh 2. 00:00:19 + 2s
3. D42 Vybíhalová Denisa OB Veselice SVCh 3. 00:00:19 + 2s
4. D57 Rozkošná Erika Lelekovice SVCh 4. 00:00:21 + 4s
5. D43 Suchá Ema Olomučany SVCh 5. 00:00:22 + 5s
6. D36 Kovaříková Anita Klepačov SVCh 6. 00:00:24 + 7s
7. D70 Weisová Amálie Olešnice SVCh 7. 00:00:24 + 7s
8. D68 Hrnčířová Venuše Řícmanice SVCh 8. 00:00:25 + 8s
9. D54 Kacetlová Simona Těchov SVCh 9. 00:00:26 + 9s
10. D45 Šamonilová Běla Horizont Blansko SVCh 10. 00:00:28 + 11s
11. D44 Šamonilová Ria Horizont Blansko SVCh 11. 00:00:33 + 16s
12. D32 Novotná Alžběta Veselice SVCh 12. 00:00:35 + 18s
13. D38 Ondroušková Eva OB Veselice SVCh 13. 00:00:38 + 21s

Svištíci kluci

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. D47 Martinek Lukáš Těchov SVCk 1. 00:00:18 -
2. D53 Kacetl Richard Těchov SVCk 2. 00:00:18 -
3. D50 Korgo Matouš SPORT MAX TRAINING JAN KOHUT SVCk 3. 00:00:18 -
4. D13 Pruner Matyáš Praha SVCk 4. 00:00:18 -
5. D28 Sotolář Adam OB Veselice SVCk 5. 00:00:19 + 1s
6. D39 Ondroušek Felix OB Veselice SVCk 6. 00:00:20 + 2s
7. D56 Hlouška Filip Svitávka SVCk 7. 00:00:20 + 2s
8. D27 Černý Ondřej Blansko SVCk 8. 00:00:20 + 2s
9. D55 Krikl Tomáš Jaroměřice SVCk 9. 00:00:21 + 3s
10. D51 Felšöci Marek Brno Borci Zdar! SVCk 10. 00:00:22 + 4s
11. D31 Novotný Jan Nové Dvory SVCk 11. 00:00:23 + 5s
12. D30 Novák Max Suchdol SVCk 12. 00:00:23 + 5s
13. D52 Hlaváč Radim Brno Borci Zdar! SVCk 13. 00:00:25 + 7s
 Nahoru   Zpět na výsledky