Výsledky závodu v roce 2017

10 km

Poř. S. číslo Přijmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 31 Rubič Daniel New Balance Team M 1. 00:38:05 -
2. 11 Široký Stanislav Blansko MV1 1. 00:39:15 + 1m 10s
3. 27 Grün Vojtěch Elite Sport Boskovice M 2. 00:40:09 + 2m 4s
4. 81 Čapek Honza TJ SOKOL VALEČ M 3. 00:40:23 + 2m 18s
5. 21 Koudelka Lukáš AC Okrouhlá/AK Drnovice M 4. 00:40:45 + 2m 40s
6. 18 Jančík Tomáš Elite Sport Boskovice MV1 2. 00:41:05 + 3m
7. 35 Ryška Vít VSK Uni Brno MV1 3. 00:42:02 + 3m 57s
8. 19 Bejček Patrik Ostrov u Macochy/AK Drnovice M 5. 00:42:07 + 4m 2s
9. 79 Kovanda Rudy Brno M 6. 00:42:32 + 4m 27s
10. 26 Grün Gustav AC Okrouhlá MV1 4. 00:42:46 + 4m 41s
11. 46 Puklová Patrícia Run & Mum Ž 1. 00:43:01 + 4m 56s
12. 24 Huťka Jiří Bořitov/Brno M 7. 00:43:25 + 5m 20s
13. 43 Šimunek Martin Botanka Runing/Modřice MV2 1. 00:43:47 + 5m 42s
14. 37 Hromek Petr AK Drnovice M 8. 00:44:08 + 6m 3s
15. 64 Buš Ondřej Ráječko M 9. 00:44:20 + 6m 15s
16. 78 Bachratý Pavel Blansko MV2 2. 00:44:24 + 6m 19s
17. 75 Jágr Ondřej Brno M 10. 00:44:33 + 6m 28s
18. 55 Haresta Petr VF Sport Team M 11. 00:45:03 + 6m 58s
19. 63 Krška Michal Blansko M 12. 00:45:25 + 7m 20s
20. 60 Korčák Jaroslav TJ Sokol Lažánky M 13. 00:45:27 + 7m 22s
21. 9 Jančařík Petr AAC Brno MV1 5. 00:45:49 + 7m 44s
22. 10 Jančaříková Lenka AAC Brno ŽV1 1. 00:46:04 + 7m 59s
23. 72 Kinc Pavel VF Sport Team Černá Hora MV1 6. 00:46:20 + 8m 15s
24. 30 Janková Magda RUN&MUM Ž 2. 00:46:22 + 8m 17s
25. 74 Odehnal Tomáš Skalice MV1 7. 00:46:47 + 8m 42s
26. 1 Sotolář Stanislav Veselice MV1 8. 00:46:48 + 8m 43s
27. 52 Žejšek Martin Kašpaři VM M 14. 00:47:06 + 9m 1s
28. 62 Kriklová Alena Jaroměřice Ž 3. 00:47:14 + 9m 9s
29. 17 Kolaja Marcel Red Hat M 15. 00:47:19 + 9m 14s
30. 86 Matěna Vladimír VZB MV2 3. 00:47:24 + 9m 19s
31. 84 Potůček Jiří FIT plus Blansko M 16. 00:47:45 + 9m 40s
32. 59 Zoubek Karel Vanovice MV2 4. 00:48:16 + 10m 11s
33. 3 Jan Fabiánek Opilci z okolí M 17. 00:48:17 + 10m 12s
34. 77 Polachová Lenka Sivice Ž 4. 00:48:28 + 10m 23s
35. 16 Topinková Lenka AC Moravská Slavia Brno ŽV1 2. 00:48:45 + 10m 40s
36. 8 Horský Radek OB Veselice M 18. 00:49:16 + 11m 11s
37. 29 Anderlová Dorota AC Moravská Slávia Brno Ž 5. 00:49:43 + 11m 38s
38. 14 Veselý Martin Veselice MV1 9. 00:49:45 + 11m 40s
39. 34 Menšík Ondřej Boskovice M 19. 00:49:54 + 11m 49s
40. 66 Daněk Jan Brno M 20. 00:50:08 + 12m 3s
41. 68 Vrána Filip Jundrov MV1 10. 00:50:21 + 12m 16s
42. 61 Šperka Oldřich Jedovnice MV3 1. 00:50:34 + 12m 29s
43. 13 Matuška Robin Horní Lhota M 21. 00:50:36 + 12m 31s
44. 54 Buš Jiří Rájec-Jestřebí M 22. 00:50:48 + 12m 43s
45. 40 Brtník Jiří Orel Obřany MV3 2. 00:50:54 + 12m 49s
46. 20 Hynštová Marie AK Drnovcice ŽV2 1. 00:51:05 + 13m
47. 80 Čapková Barbora TJ SOKOL VALEČ Ž 6. 00:51:11 + 13m 6s
48. 47 Procházka Jan Ráječko M 23. 00:51:29 + 13m 24s
49. 82 Čermáková Tereza FITPLUSBLANSKO.CZ Ž 7. 00:51:34 + 13m 29s
50. 67 Tichý Alois Blansko MV2 5. 00:51:34 + 13m 29s
51. 85 Koudelková Dagmar ASK Blansko Ž 8. 00:51:42 + 13m 37s
52. 42 Ondroušková Ivana Blansko ŽV1 3. 00:51:44 + 13m 39s
53. 49 Šamonil Petr Rájec-Jestřebí MV2 6. 00:52:15 + 14m 10s
54. 69 Martínek Jan SC Ráječko MV1 11. 00:52:19 + 14m 14s
55. 39 Svoboda Pavel TJ Sloup MV3 3. 00:52:24 + 14m 19s
56. 45 Březa Miroslav Brno MV2 7. 00:52:51 + 14m 46s
57. 38 Ševčíková Lucie TJ Sokol Luleč Ž 9. 00:53:27 + 15m 22s
58. 73 Bedan Petr Spešov MV1 12. 00:54:07 + 16m 2s
59. 53 Buš Roman Rájec MV2 8. 00:54:16 + 16m 11s
60. 76 Lorenc Antonín Bertík Blansko MV2 9. 00:54:16 + 16m 11s
61. 28 Boháč Jiří BehejBrno.com MV3 4. 00:55:50 + 17m 45s
62. 12 Žákovská Alena Horizont Kola Novák Blansko ŽV2 2. 00:55:59 + 17m 54s
63. 36 Odehnal Petr NUGGET MV1 13. 00:56:44 + 18m 39s
64. 48 Kopecká Michaela Boskovice Ž 10. 00:58:07 + 20m 2s
65. 56 Polášková Martina Coloseum Blansko ŽV1 4. 00:58:16 + 20m 11s
66. 44 Jalová Margita Letovice ŽV2 3. 00:58:17 + 20m 12s
67. 25 Grünová Ivana AC Okrouhlá ŽV1 5. 00:58:25 + 20m 20s
68. 15 Freitinger Pavel Vanovice MV2 10. 00:58:30 + 20m 25s
69. 50 Gříbek Petr SDH Němčice nad Hanou MV2 11. 00:58:42 + 20m 37s
70. 58 Macháček Martin Javůrek MV3 5. 00:58:59 + 20m 54s
71. 5 Kříž Ivan Letovice MV2 12. 00:59:17 + 21m 12s
72. 70 Zemánek Lukáš Jedovnice M 24. 00:59:47 + 21m 42s
73. 65 Balák Martin Bruslárna.cz MV1 14. 01:00:05 + 22m
74. 83 Ochotná Blanka Biatlon Blansko ŽV1 6. 01:01:06 + 23m 1s
75. 41 Daněk Milan HORIZONT BLANSKO MV2 13. 01:03:17 + 25m 12s
76. 51 Gříbková Jana SDH Němčice nad Hanou ŽV1 7. 01:03:20 + 25m 15s
77. 57 Sobotková Irena Moravský Krumlov Ž 11. 01:06:40 + 28m 35s
78. 4 Stráník Aleš Blansko MV3 6. 01:06:40 + 28m 35s
79. 23 Šebková Iva Blansko ŽV1 8. 01:08:38 + 30m 33s
80. 22 Sotáková Lenka Blansko ŽV2 4. 01:11:00 + 32m 55s
81. 6 Krejčiříková Kateřina Svatá Kateřina ŽV1 9. 01:14:09 + 36m 4s
82. 71 Růžička Bohuslav SC Ráječko MV3 7. 01:17:23 + 39m 18s
83. 33 Menšíková Blanka Boskovice ŽV2 5. 01:26:36 + 48m 31s
84. 32 Opatřilová Jana RUN GO pro ženy Ž 12. 01:26:36 + 48m 31s
85. 7 Hrubý Milan Blansko MV3 8. 01:31:52 + 53m 47s

5 km

Poř. S. číslo Přijmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 156 Říha Jaroslav Uni Brno/Újezd u Černé Hory J 1. 00:20:42 -
2. 155 Široký Stanislav Blansko J 2. 00:22:44 + 2m 2s
3. 152 Křivánek Richard elite sport boskovice J 3. 00:23:24 + 2m 42s
4. 151 Štětina Lukáš SDH Jasinov J 4. 00:24:29 + 3m 47s
5. 157 Vojtíšek Tomáš SC Testudo PK 1. 00:25:52 + 5m 10s
6. 159 Matušková Petra Horní Lhota PH 1. 00:28:05 + 7m 23s
7. 158 Fabiánek Filip OB Veselice J 5. 00:29:03 + 8m 21s
8. 153 Krejčiříková Barbora Svatá Kateřina Jky 1. 00:35:51 + 15m 9s
9. 154 Adam David Veselice J 6. 00:40:16 + 19m 34s

Žáci - 1350 m

Poř. S. číslo Přijmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 237 Štoudková Pavla ASK Blansko ŽkyS 1. 00:05:56 -
2. 224 Musil Milan ASK Blansko ŽciS 1. 00:06:21 + 25s
3. 257 Berka Pavel Blansko-Klepačov ŽciM 1. 00:06:22 + 26s
4. 234 Jančařík Tomáš VSK-UNI Brno ŽciM 2. 00:06:28 + 32s
5. 240 Charvát Matyáš Elite sport Boskovice ŽciM 3. 00:06:33 + 37s
6. 204 Vodička Patrik Uhřice ŽciS 2. 00:06:39 + 43s
7. 239 Charvátová Tereza Elite sport Boskovice ŽkyS 2. 00:06:54 + 58s
8. 246 Široká Eliška AK Blansko Dvorská ŽkyM 1. 00:06:57 + 1m 1s
9. 259 Matušková Julie ASK Blansko ŽkyM 2. 00:07:07 + 1m 11s
10. 247 Škvařilová Stela AK Blansko Dvorská ŽkyM 3. 00:07:28 + 1m 32s
11. 251 Malits Marek ASK Blansko ŽciM 4. 00:07:40 + 1m 44s
12. 258 Daněk Štěpán Horizont ŽciM 5. 00:08:48 + 2m 52s
13. 230 Skořepa Petr Svitávka ŽciM 6. 00:11:25 + 5m 29s

Přípravka - 600 m

Poř. S. číslo Přijmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 236 Křížová Viktorie Elite sport Boskovice PříD 1. 00:01:57 -
2. 210 Křivánek Richard elite sport boskovice PříCh 1. 00:02:00 + 3s
3. 242 Šamšulová Martina Elite Sport Boskovice/Letovice PříD 2. 00:02:05 + 8s
4. 238 Kniesová Lucie AK Blansko Dvorská PříD 3. 00:02:14 + 17s
5. 243 Leinveberová Soňa PříD 4. 00:02:16 + 19s
6. 207 Lát Dušan Dvorská Blansko PříCh 2. 00:02:19 + 22s
7. 215 Rozkošná Klára KB Blansko PříD 5. 00:02:20 + 23s
8. 222 Topinková Barbora AC Moravská Slavia Brno PříD 6. 00:02:26 + 29s
9. 219 Jandáková Leona ASK Blansko PříD 7. 00:02:28 + 31s
10. 256 Šťastná Anna AC Track & Field Brno PříD 8. 00:02:31 + 34s
11. 228 Němcová Kateřina Doubravice PříD 9. 00:02:35 + 38s
12. 235 Hrdličková Magdaléna Letovice PříD 10. 00:02:47 + 50s

Svišti - 200 m

Poř. S. číslo Přijmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 248 Škvařil Hynek AK Blansko Dvorská STIk 1. 00:00:37 -
2. 233 Jančaříková Karolína VSK-UNI Brno STIh 1. 00:00:38 + 1s
3. 255 Klimeš Bruno AK - Blansko Dvorská STIk 2. 00:00:38 + 1s
4. 225 Tomášek Martin AK Blansko Dvorská STIk 3. 00:00:39 + 2s
5. 226 Skoták Michal Suchdol STIk 4. 00:00:39 + 2s
6. 250 Krejčí Barbora Boskovice STIh 2. 00:00:40 + 3s
7. 232 Závodník Josef Suchdol STIk 5. 00:00:40 + 3s
8. 220 Rozkošný Jakub KB Blansko STIk 6. 00:00:41 + 4s
9. 218 Jandáková Zuzana ASK Blansko STIh 3. 00:00:42 + 5s
10. 253 Malits Radek ASK Blansko STIk 7. 00:00:43 + 6s
11. 211 Opustil Adrian Veselice STIk 8. 00:00:44 + 7s
12. 214 Adam Matouš Veselice STIk 9. 00:00:46 + 9s
13. 206 Ondroušek Petr OB Veselice STIk 10. 00:00:48 + 11s
14. 201 Cihlář Jiří OB Veselice STIk 11. 00:00:50 + 13s
15. 202 Sotolářová Barbora Veselice STIh 4. 00:00:53 + 16s

Svištíci - 200 m

Poř. S. číslo Přijmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 208 Horská Nikol OB Veselice SVCh 1. 00:00:43 -
2. 205 Krejčík Kryštof AHA Vyškov SVCk 1. 00:00:44 + 1s
3. 223 Musil Matěj ASK Blansko SVCk 2. 00:00:45 + 2s
4. 227 Krejčiříková Anežka Svatá Kateřina SVCh 2. 00:00:45 + 2s
5. 229 Skořepová Sofie Svitávka SVCh 3. 00:00:46 + 3s
6. 221 Topinková Denisa AC Moravská Slavia Brno SVCh 4. 00:00:48 + 5s
7. 244 Ševčíková Veronika KB Blansko SVCh 5. 00:00:48 + 5s
8. 241 Rozkošná Erika KB Blansko SVCh 6. 00:00:49 + 6s
9. 249 Jarůšek Alex Veselice SVCk 3. 00:00:50 + 7s
10. 203 Sotolář Adam OB Veselice SVCk 4. 00:00:51 + 8s
11. 217 Blažek Štěpán SVCk 5. 00:00:54 + 11s
12. 254 Ondroušek Felix OB Veselice SVCk 6. 00:00:59 + 16s
13. 213 Šamonilová Běla Horizont kola Novák Blansko SVCh 7. 00:01:01 + 18s
14. 216 Křivánek Michael elite sport boskovice SVCk 7. 00:01:10 + 27s
15. 212 Opustilová Patricie OB Veselice SVCh 8. 00:01:15 + 32s
16. 252 Voldán Gabriel SVCk 8. 00:01:17 + 34s
17. 231 Nahodilová Agáta Boskovice SVCh 9. 00:02:12 + 1m 29s
 Nahoru   Zpět na výsledky