Výsledky závodu v roce 2015

10 KM

Poř. S. číslo Přijmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 49 Orálek Daniel AC Moravská Slávia/Adidas Boost Team MV1 1. 00:37:49 00:00:00
2. 65 Klopec Aleš Blansko M 1. 00:41:45 00:03:56
3. 6 Večeřa Tomáš Relax Olešnice M 2. 00:42:14 00:04:25
4. 74 Bárta Jaroslav Sobůlky M 3. 00:42:42 00:04:53
5. 20 Grün Gustav AC Okrouhlá MV1 2. 00:42:55 00:05:06
6. 29 Dolák Hynek Blansko MV1 3. 00:43:14 00:05:25
7. 26 Jančík Tomáš Boskovice MV1 4. 00:43:28 00:05:39
8. 37 Šimunek Martin Modřice MV1 5. 00:43:37 00:05:48
9. 16 Weis Josef Olešnice MV1 6. 00:44:09 00:06:20
10. 22 Huťka Jiří Brno M 4. 00:46:09 00:08:20
11. 13 Zeman Zdeněk Blansko M 5. 00:46:27 00:08:38
12. 57 Daniel Petr Start Brno MV1 7. 00:46:34 00:08:45
13. 42 Vejrostová Hana Lukovany Ž 1. 00:46:45 00:08:56
14. 51 Buš Ondřej Ráječko M 6. 00:46:53 00:09:04
15. 66 Bachratý Pavel Blansko MV2 1. 00:47:26 00:09:37
16. 76 Matěna Vladimír VZS Blansko MV2 2. 00:47:31 00:09:42
17. 11 Zouhar Libor Brno - Líšeň M 7. 00:47:42 00:09:53
18. 73 Barešová Milada Kunštát ŽV1 1. 00:48:05 00:10:16
19. 48 Žejšek Martin Kašpaři VM M 8. 00:48:14 00:10:25
20. 15 Fiala Ondřej Boskovice M 9. 00:48:26 00:10:37
21. 7 Jančařík Petr AAC Brno MV1 8. 00:48:30 00:10:41
22. 56 Hojač Petr Start Brno MV1 9. 00:48:35 00:10:46
23. 40 Ševčík Petr Jedovnice M 10. 00:48:52 00:11:03
24. 58 Nešpor Michal Brno M 11. 00:48:52 00:11:03
25. 70 Koníček Michal AC Senetářov M 12. 00:49:19 00:11:30
26. 71 Kuběna Roman AC Senetářov M 13. 00:49:40 00:11:51
27. 45 Anderlová Dorota AC Moravská Slávia Brno Ž 2. 00:49:46 00:11:57
28. 43 Odehnal Tomáš Skalice MV1 10. 00:50:03 00:12:14
29. 41 Komárková Zdeňka Kometky Olešnice ŽV1 2. 00:50:03 00:12:14
30. 46 Dokoupil Petr M 14. 00:50:14 00:12:25
31. 36 Zoubek Karel Vanovice MV2 3. 00:50:26 00:12:37
32. 63 Procházka Jan Ráječko M 15. 00:50:39 00:12:50
33. 69 Kinc Pavel VF team MV1 11. 00:50:59 00:13:10
34. 50 Jančaříková Lenka AAC Brno ŽV1 3. 00:51:04 00:13:15
35. 2 Kolaja Marcel Red Hat M 16. 00:51:27 00:13:38
36. 54 Hegr Jiří Šošůvka M 17. 00:51:31 00:13:42
37. 3 Sotolář Stanislav Veselice MV1 12. 00:51:39 00:13:50
38. 19 Vít Vojtěch AC Okruhla M 18. 00:51:44 00:13:55
39. 24 Pohanka Pavel Lotrando Brno MV1 13. 00:51:50 00:14:01
40. 77 Bedan Petr Spešov MV1 14. 00:52:39 00:14:50
41. 55 Ondroušková Ivana Blansko ŽV1 4. 00:52:44 00:14:55
42. 9 Kalová Jitka Sk Skol Brno ŽV1 5. 00:53:23 00:15:34
43. 10 Svoboda Pavel TJ Sloup MV3 1. 00:53:42 00:15:53
44. 1 Dvořák Jiří CLEAN LINE Boskovice M 19. 00:53:49 00:16:00
45. 39 Březa Miroslav Kohoutovice MV2 4. 00:54:09 00:16:20
46. 59 Münster Libor Blansko MV1 15. 00:54:15 00:16:26
47. 47 Kopecká Michaela Boskovice Ž 3. 00:54:20 00:16:31
48. 8 Studená Jarmila BehejBrno.com ŽV1 6. 00:55:48 00:17:59
49. 28 Boháč Jiří BehejBrno.com MV3 2. 00:55:51 00:18:02
50. 38 Šamonil Petr Rájec-Jestřebí MV2 5. 00:55:56 00:18:07
51. 64 Brtník Jiří Orel Obřany MV3 3. 00:56:02 00:18:13
52. 27 Ramša Aleš Hostěnice M 20. 00:56:05 00:18:16
53. 52 Bařina Jiří VF team M 21. 00:57:30 00:19:41
54. 33 Wagner Petr Biatlon Vyškov MV1 16. 00:58:07 00:20:18
55. 12 Vojtíšek Tomáš SC Testudo MV1 17. 00:58:10 00:20:21
56. 60 Balák Martin Bruslárna.cz MV1 18. 00:58:30 00:20:41
57. 32 Suchy Marek Olomucany M 22. 00:58:54 00:21:05
58. 35 Haasová Radka ACT leraK ŽV1 7. 00:59:21 00:21:32
59. 62 Nedvěd Martin Blansko M 23. 01:00:31 00:22:42
60. 4 Pluháčková Eva Ac Senetářov Ž 4. 01:00:58 00:23:09
61. 25 Bayer Miloslav ask blansko MV3 4. 01:02:01 00:24:12
62. 68 Polách Petr Blansko MV1 19. 01:04:23 00:26:34
63. 53 Jablunka Dušan M 24. 01:06:42 00:28:53
64. 23 Všetečková Pavla Motor Journal ŽV1 8. 01:08:34 00:30:45
65. 31 Stráník Aleš Blansko MV3 5. 01:08:35 00:30:46
66. 72 Vašíček Michal M 25. 01:08:36 00:30:47
67. 21 Grünová Ivana AC Okrouhlá ŽV1 9. 01:10:38 00:32:49
68. 18 Daněk Milan Horizont Kola Novák Blansko MV2 6. 01:12:03 00:34:14
69. 61 Růžička Bohuslav SC Ráječko MV3 6. 01:13:26 00:35:37
70. 30 Krejčiříková Kateřina Svatá Kateřina ŽV1 10. 01:15:39 00:37:50
71. 44 Odehnalová Dagmar Skalice ŽV1 11. 01:15:39 00:37:50
72. 67 Dražan Libor Univerzita obrany MV2 7. 01:19:26 00:41:37
73. 17 Weisová Barbora Olešnice Ž 5. 01:20:56 00:43:07
74. 14 Hrubý Milan Blansko MV1 20. 01:24:46 00:46:57
75. 75 Matěnová Věra VZS ŽV2 1. 01:27:45 00:49:56

5 KM

Poř. S. číslo Přijmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 208 Konečný Petr AC Okrouhlá JŘI 1. 00:20:07 00:00:00
2. 207 Říha Jaroslav Újezd u Černé Hory JŘI 2. 00:21:08 00:01:01
3. 216 Řeháček Marek Letovice JŘI 3. 00:21:45 00:01:38
4. 201 Klíč David ACT Lerak JŘI 4. 00:22:56 00:02:49
5. 205 Bejček Patrik Ostrov u Macochy JŘI 5. 00:23:47 00:03:40
6. 210 Novosad Ondřej Cetkovice JŘI 6. 00:26:09 00:06:02
7. 215 Skoták Pavel Letovice JŘI 7. 00:27:29 00:07:22
8. 206 Fabiánek Filip OB Veselice JŘI 8. 00:28:11 00:08:04
9. 202 Charvátová Tereza Lhota Rapotina JKY 1. 00:29:11 00:09:04
10. 212 Tichá Karolína Gymnázium Boskovice PŘÍCHŽ 1. 00:30:18 00:10:11
11. 211 Kejíková Jana Gymbos PŘÍCHŽ 2. 00:31:13 00:11:06
12. 214 Hubert Michal Horizont Blansko PŘÍCHM 1. 00:32:14 00:12:07
13. 213 Hubert Jaroslav Horizont Blansko PŘÍCHM 2. 00:33:11 00:13:04
14. 203 Kubíček Jiří Brno PŘÍCHM 3. 00:34:45 00:14:38
15. 204 Vojtíšková Kateřina SC Testudo PŘÍCHŽ 3. 00:42:03 00:21:56
16. 34 Wagner Adam Biatlon Vyškov JŘI 9. 01:01:46 00:41:39

Mladší žáci - 1 350 M

Poř. S. číslo Přijmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. D4 Štoudková Pavla ASK Blansko ŽKYM 1. 00:06:11 00:00:00
2. D26 Charvátová Tereza Relax Fit Team ŽKYM 2. 00:06:38 00:00:27
3. D36 Pohanka Martin AC Moravská Slavie Brno ŽCíM 1. 00:06:42 00:00:31
4. D3 Svoboda Lukáš ŽCíM 2. 00:06:47 00:00:36
5. D20 Fritzová Aneta Moravec TEAM Protivanov ŽKYM 3. 00:06:52 00:00:41
6. D1 Souček Jan ŽCíM 3. 00:07:02 00:00:51
7. D38 Vymazalová Adéla Rájec - Jestřebí ŽKYM 4. 00:07:17 00:01:06
8. D23 Pavlasová Alena AC Track & Field Brno ŽKYM 5. 00:07:51 00:01:40
9. D18 Šebela Marek OB Veselice ŽCíM 4. 00:08:54 00:02:43
10. D10 Fabiánek Tomáš OB Veselice ŽCíM 5. 00:10:01 00:03:50

Starší žáci - 1 350 M

Poř. S. číslo Přijmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. D2 Klíč David ACT Lerak ŽCíM 1. 00:06:44 00:00:00
2. D7 Husovská Andrea Boskovice ŽKYS 1. 00:06:44 00:00:00
3. D17 Přibyl Miroslav OB Veselice ŽCíM 2. 00:07:08 00:00:24

Svišti - 200 M

Poř. S. číslo Přijmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. D25 Pijáková Tereza VSK UNI ŠTĚ 1. 00:01:16 00:00:00
2. D31 Křivánek Richard Relax Fit Team ŠTI 1. 00:01:18 00:00:02
3. D12 Jarůšek Štěpán OB Veselice ŠTI 2. 00:01:19 00:00:03
4. D5 Fojtů Tomáš ŠTI 3. 00:01:21 00:00:05
5. D46 Kroupa Kryštof AK Blansko Dvorská ŠTI 4. 00:01:22 00:00:06
6. D32 Jančařík Tomáš VSK Univerzita ŠTI 5. 00:01:24 00:00:08
7. D16 Kovařík David OB Veselice ŠTI 6. 00:01:26 00:00:10
8. D6 Fojtů Klára ŠTĚ 2. 00:01:27 00:00:11
9. D50 Škvařilová Stela AK Blansko Dvorská ŠTĚ 3. 00:01:27 00:00:11
10. D41 Kniesová Lucie AK Blansko Dvorská ŠTĚ 4. 00:01:33 00:00:17
11. D54 Daněk Štěpán Moravská Svávie ŠTI 7. 00:01:36 00:00:20
12. D33 Kala Martin SK Skol Brno ŠTI 8. 00:01:38 00:00:22
13. D52 Kovácsová Alžběta ŠTĚ 5. 00:01:42 00:00:26
14. D21 Fritz Michal ŠTI 9. 00:01:43 00:00:27
15. D24 Šťastná Anna AC Track & Field Brno ŠTĚ 6. 00:01:44 00:00:28
16. D11 Andreas Adam OB Veselice ŠTI 10. 00:01:46 00:00:30
17. D27 Charvát Matyáš Lhota Rapotina ŠTI 11. 00:01:48 00:00:32
18. D8 Jarůšek Kryštof OB Veselice ŠTI 12. 00:01:53 00:00:37
19. D43 Vojtíšek Filip SC Testudo ŠTI 13. 00:01:54 00:00:38
20. D44 Vojtíšková Valerie SC Testudo ŠTĚ 7. 00:01:54 00:00:38
21. D35 Kučera Kryštov ŠTI 14. 00:01:57 00:00:41

Svištící - 200 M

Poř. S. číslo Přijmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. D34 Jančaříková Karolína VSK Univerzita ŠTÍCE 1. 00:01:36 00:00:00
2. D51 Škvařil Hynek ŠTÍCI 1. 00:01:41 00:00:05
3. D14 Opustil Daniel Veselice ŠTÍCI 2. 00:01:42 00:00:06
4. D47 Kroupová Bára AK Blansko Dvorská ŠTÍCE 2. 00:01:46 00:00:10
5. D13 Opustil Adrian OB Veselice ŠTÍCI 3. 00:01:48 00:00:12
6. D42 Soldánová Julie ŠTÍCE 3. 00:01:49 00:00:13
7. D19 Kovařík Daniel ŠTÍCI 4. 00:02:01 00:00:25
8. D22 Fritzová Tereza ŠTÍCE 4. 00:02:03 00:00:27
9. D49 Zeman Denis Blansko ŠTÍCI 5. 00:02:19 00:00:43
10. D40 Cihlář Jiří ŠTÍCI 6. 00:02:32 00:00:56
11. D48 Ježek Ondřej ŠTÍCI 7. 00:02:32 00:00:56
12. D28 Stolářová Barbora Veselice ŠTÍCE 5. 00:02:43 00:01:07
13. D37 Kalovská Deniska ŠTÍCE 6. 00:02:43 00:01:07
14. D55 Ramša Jakub Hostěnice ŠTÍCI 8. 00:02:47 00:01:11
15. D29 Sotolář Adam Veselice ŠTÍCI 9. 00:03:26 00:01:50
16. D53 Weisová Amálie ŠTÍCE 7. 00:03:27 00:01:51
17. D30 Skotáková Julie ŠTÍCE 8. 00:03:44 00:02:08
18. D45 Neoralová Rebeca ŠTÍCE 9. 00:03:45 00:02:09
 Nahoru   Zpět na výsledky