Výsledky závodu v roce 2014

10 250 m

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 31 Grün Vojtěch VSK Univerzita Brno/ AC Okrouhlá M 1. 00:37:38 00:00:00
2. 49 olák Hynek Blansko MV1 1. 00:39:48 00:02:10
3. 21 Večeřa Tomáš Relax Olešnice M 2. 00:41:06 00:03:28
4. 90 Pavloň Filip Boskovice M 3. 00:41:21 00:03:43
5. 7 Široký Stanislav Blansko M 4. 00:41:24 00:03:46
6. 54 Němec Richard Blansko MV1 2. 00:41:48 00:04:10
7. 112 Brat Kristián Adamov M 5. 00:41:54 00:04:16
8. 55 Jína Pavel Ligasto Olomouc MV2 1. 00:42:00 00:04:22
9. 58 Grün Gustav AC Okrouhlá MV1 3. 00:42:05 00:04:27
10. 36 vořáček Jiří Petrovice MV1 4. 00:42:09 00:04:31
11. 52 Weis Josef SK Kněževes 2006 MV1 5. 00:42:19 00:04:41
12. 100 Jílek Ladislav Aquaskipper Olešnice MV1 6. 00:42:42 00:05:04
13. 33 Jančík Tomáš Boskovice MV1 7. 00:42:51 00:05:13
14. 15 Klopec Aleš Blansko M 6. 00:43:41 00:06:03
15. 77 Šimunek Martin Modřice MV1 8. 00:43:45 00:06:07
16. 110 Buřt Vladimír Sokol Blansko MV2 2. 00:44:16 00:06:38
17. 39 Štěpánek Martin Popůvky M 7. 00:44:32 00:06:54
18. 108 rábek Jan Adamov M 8. 00:44:50 00:07:12
19. 29 Kuneš David Tišnov MV1 9. 00:44:55 00:07:17
20. 131 ragolov Daniel Brno MV1 10. 00:45:00 00:07:22
21. 43 Jančaříková Lenka AAC Brno ŽV 1. 00:45:06 00:07:28
22. 66 Buš Ondřej Ráječko M 9. 00:45:16 00:07:38
23. 47 Zoubek Karel Vanovice MV2 3. 00:45:25 00:07:47
24. 96 Knotek David Brno M 10. 00:45:40 00:08:02
25. 91 Komárková Zdenka Olešnice ŽV 2. 00:45:45 00:08:07
26. 76 Vejrostová Hana Lukovany Ž 1. 00:46:01 00:08:23
27. 42 Jančařík Petr AAC Brno MV1 11. 00:46:19 00:08:41
28. 12 Sotolář Stanislav Veselice MV1 12. 00:46:28 00:08:50
29. 130 Kyzlink Karel ASK TT Blansko MV1 13. 00:46:30 00:08:52
30. 70 Hojač Petr Start Brno MV1 14. 00:46:51 00:09:13
31. 92 Jágr Ondřej Brno M 11. 00:47:04 00:09:26
32. 48 Vránek David Brno M 12. 00:47:10 00:09:32
33. 106 Kalaš Rudolf Hobik polski z Boskovice MV1 15. 00:47:23 00:09:45
34. 24 Procházka Jan Ráječko M 13. 00:47:29 00:09:51
35. 89 Fiala Ondřej Boskovice M 14. 00:47:50 00:10:12
36. 127 Martínek Jan SC Ráječko MV1 16. 00:47:53 00:10:15
37. 26 Kožiak Juraj Kuničky MV1 17. 00:48:04 00:10:26
38. 103 Odehnal Tomáš Skalice MV1 18. 00:48:08 00:10:30
39. 72 Bachratý Pavel Blansko MV1 19. 00:48:11 00:10:33
40. 68 aniel Petr Start Brno MV1 20. 00:48:15 00:10:37
41. 22 Zachová Petra Emanuel Ž 2. 00:48:30 00:10:52
42. 99 Kubík Pavel Blansko M 15. 00:48:33 00:10:55
43. 45 Kriklová Alena Maratonský klub Prostějov Ž 3. 00:48:37 00:10:59
44. 46 Ramša Aleš M 16. 00:49:05 00:11:27
45. 56 Opálka Marek Ráječko M 17. 00:49:17 00:11:39
46. 102 Pluháček Zdeněk AC Senetářov M 18. 00:49:34 00:11:56
47. 95 Vymazalová Soňa Jedovnice Ž 4. 00:49:59 00:12:21
48. 64 Hromek Jiří FENYX Adamov MV2 4. 00:50:00 00:12:22
49. 104 Odehnal Jan Rajbas MV1 21. 00:50:00 00:12:22
50. 63 Vymazal Jiří Rájec - Jestřebí MV1 22. 00:50:21 00:12:43
51. 97 Adamová Eva Bílovice nad Svitavou Ž 5. 00:50:23 00:12:45
52. 41 Stráník Aleš Blansko MV3 1. 00:50:27 00:12:49
53. 101 Pluháčková Eva AC Senetářov Ž 6. 00:50:44 00:13:06
54. 35 Strašáková Monika VŽB ŽV 3. 00:50:51 00:13:13
55. 3 Strachoň Milan Slavkov u Brna MV3 2. 00:50:52 00:13:14
56. 79 Kohoutek Jaromír Brno MV2 5. 00:51:06 00:13:28
57. 20 Skoták Hynek Blansko M 19. 00:51:11 00:13:33
58. 115 Krejsová Petra Auto RZ Boskovice Ž 7. 00:51:23 00:13:45
59. 71 Šperka Oldřich Jedovnice MV2 6. 00:51:29 00:13:51
60. 13 Nedvěd Martin Blansko M 20. 00:51:30 00:13:52
61. 62 Adler Ondřej Adamov M 21. 00:51:30 00:13:52
62. 141 Haluza Jakub PRACE M 22. 00:52:02 00:14:24
63. 109 Ondroušková Ivana Blansko ŽV 4. 00:52:12 00:14:34
64. 83 vořáček Roman Nýrov M 23. 00:52:16 00:14:38
65. 40 Nerud Pavel Brno M 24. 00:52:17 00:14:39
66. 94 rgová Gabriela Lysice Ž 8. 00:52:21 00:14:43
67. 50 Menšík Ondřej Boskovice M 25. 00:52:29 00:14:51
68. 120 Filipiová Andrea Auto RZ Boskovice Ž 9. 00:52:34 00:14:56
69. 136 Skoták Jiří SC Ráječko MV2 7. 00:52:35 00:14:57
70. 135 Jakubcová Barbora Blansko Ž 10. 00:52:53 00:15:15
71. 18 Boháč Jiří Brno MV3 3. 00:52:59 00:15:21
72. 23 Zach Jiří Emanuel M 26. 00:53:07 00:15:29
73. 73 Wagner Petr Biatlon Vyškov MV1 23. 00:53:17 00:15:39
74. 87 Münster Libor Blansko MV1 24. 00:53:21 00:15:43
75. 123 Koudelka Jiří Zetor Brno MV2 8. 00:53:25 00:15:47
76. 69 okoupil Petr M 27. 00:53:31 00:15:53
77. 98 Macháček Martin Javůrek MV2 9. 00:53:37 00:15:59
78. 133 Kellner Ondřej Slavkov u Brna M 28. 00:53:44 00:16:06
79. 86 Novosad Ondřej Cetkovice M 29. 00:54:10 00:16:32
80. 65 Bayer Miloslav ASK Blansko MV3 4. 00:54:18 00:16:40
81. 134 Haška Pavel Tučapy u Vyškova M 30. 00:54:20 00:16:42
82. 118 Všetečková Pavla Motor Journal Ž 11. 00:54:24 00:16:46
83. 113 Kresta Roman ELITA-BRNO MV1 25. 00:54:32 00:16:54
84. 37 Jirásek Vladimír Brno MV3 5. 00:54:52 00:17:14
85. 59 Grünová Ivana AC Okrouhlá ŽV 5. 00:55:19 00:17:41
86. 117 Crhák Luděk J-elita MV2 10. 00:55:47 00:18:09
87. 80 Markel Roman MAROKA Boskovice M 31. 00:56:32 00:18:54
88. 9 Žákovská Alena Horizont Blansko ŽV 6. 00:56:36 00:18:58
89. 78 Kašová Hana Barnec's Brno ŽV 7. 00:57:14 00:19:36
90. 111 Kopecká Michaela Boskovice Ž 12. 00:57:25 00:19:47
91. 5 Suchá Lenka Blansko ŽV 8. 00:57:26 00:19:48
92. 119 Ždánský Zbyněk AUTO RZ Boskovice M 32. 00:57:42 00:20:04
93. 27 Krejčí Andrea Boskovice Ž 13. 00:58:13 00:20:35
94. 82 ufek Lubomír Boskovice MV1 26. 00:59:24 00:21:46
95. 67 okoupilová Markéta Ž 14. 00:59:28 00:21:50
96. 28 Ochotná Blanka Biatlon Blansko ŽV 9. 00:59:37 00:21:59
97. 128 Kroupa Jiří Zetor Brno MV2 11. 01:00:04 00:22:26
98. 124 Cetkovský Vladimír ARC Brno MV3 6. 01:00:04 00:22:26
99. 122 Kalová Jana Zetor Brno ŽV 10. 01:00:23 00:22:45
100. 132 Mořický Lukáš Nesovice M 33. 01:00:37 00:22:59
101. 84 Nečasová Petra Zboněk Ž 15. 01:00:40 00:23:02
102. 51 aněk Milan Horizont kola Novák Blansko MV2 12. 01:00:55 00:23:17
103. 32 Kopeček Ivan AC Moravská Slavia Brno MV3 7. 01:01:31 00:23:53
104. 30 Budinská Hana AC Moravska Slavia Brno ŽV 11. 01:01:50 00:24:12
105. 16 Růžička Bohuslav SC Ráječko MV3 8. 01:03:36 00:25:58
106. 75 Němec Jaroslav Blansko MV3 9. 01:04:50 00:27:12
107. 85 Přikryl Tomáš Pamětice M 34. 01:04:57 00:27:19
108. 8 Krejčiříková Kateřina Svatá Kateřina ŽV 12. 01:05:08 00:27:30
109. 10 Kolářová Miriam Ž 16. 01:06:34 00:28:56
110. 57 Kubík Radomír Triatlon klub Brno MV2 13. 01:07:22 00:29:44
111. 34 Boudníková Věra RELAX-fit team Blansko Ž 17. 01:09:49 00:32:11
112. 121 Kopecká Radka Horizont Ž 18. 01:10:17 00:32:39
113. 105 Odehnalová Dagmar Skalice ŽV 13. 01:11:30 00:33:52
114. 14 Kubec Jiří MV1 27. 01:13:20 00:35:42
115. 38 Jirásková Věra Brno ŽV 14. 01:13:25 00:35:47
116. 4 Hrubý Milan Blansko MV3 10. 01:14:26 00:36:48
117. 25 Formánek Petr Kunštát MV1 28. 01:15:12 00:37:34

Junioři - 5 150 m

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 60 Konečný Petr VSK Univerzita Brno/ AC Okrouhlá J 1. 00:19:48 00:00:00
2. 81 Komárek Zdeněk Boskovice J 2. 00:21:20 00:01:32
3. 2 Erdenetsogt Itgemjlekh AK Blansko Dvorská J 3. 00:21:35 00:01:47
4. 74 Wagner Adam Biatlon Vyškov J 4. 00:26:53 00:07:05
5. 6 Fabiánek Filip OB Veselice J 5. 00:28:49 00:09:01
6. 116 Crhák Tomáš J-elita J 6. 00:31:40 00:11:52

Muži / ženy - 5 150 m

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 88 Rajmic Pavel Brno M . 00:25:45 00:00:00
2. 93 Auer Vlastislav M . 00:28:25 00:02:40
3. 125 Kopecká Naďa Ráječko Ž . 00:35:03 00:09:18
4. 19 Krejčiřík Jan Kateřina M . 00:36:11 00:10:26
5. 53 Weisová Barbora Olešnice Ž . 00:40:42 00:14:57
6. 44 Štegnerová Monika Moravská Třebová Ž . 00:42:38 00:16:53

Starší žáci / žákyně - 1 350 m

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 2 Szabó Martin AK Blansko Dvorská žáci 1. 00:06:11 00:00:00
2. 10 Hladký Adam AC Moravská Slavia Brno žáci 2. 00:06:12 00:00:01
3. 1 Beránek Maxmilián AK Blansko Dvorská žáci 3. 00:06:21 00:00:10
4. 24 Horňová Adriana ACT Lerak žákyně 1. 00:06:43 00:00:32

Mladší žáci / žákyně - 1 350 m

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 46 Kalincová Anna AK Blansko Dvorská žákyně 1. 00:06:34 00:00:00
2. 37 Krejčiříková Klára Svatá Kateřina žákyně 2. 00:06:39 00:00:05
3. 31 Skryja Matěj AK Blansko Dvorská žáci 1. 00:06:43 00:00:09
4. 6 Kučerová Lucie ACT Lerak Blansko žákyně 3. 00:06:46 00:00:12
5. 18 Charvátová Tereza Lhota Rapotina žákyně 4. 00:06:52 00:00:18
6. 19 Hrozová Denisa Boskovice žákyně 5. 00:09:43 00:03:09

Svišti - 200 m

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 17 Kovařík David OB Veselice kluci 1. 00:00:56 00:00:00
2. 27 Koudelka Petr ŠAK Židlochovice kluci 2. 00:00:59 00:00:03
3. 11 Štoudková Pavla ASK Blansko holky 1. 00:01:00 00:00:04
4. 14 Pijáková Tereza VSK UNI holky 2. 00:01:00 00:00:04
5. 58 Jančařík Tomáš Brno kluci 3. 00:01:02 00:00:06
6. 33 Halasová Anička AK Drnovice holky 3. 00:01:03 00:00:07
7. 8 Augustinová Patricie ASK Blansko holky 4. 00:01:04 00:00:08
8. 34 Jarůšek Štěpán OB Veselice kluci 4. 00:01:05 00:00:09
9. 32 Havlíčková Tereza AHA Vyškov holky 5. 00:01:05 00:00:09
10. 48 Kalinec Václav AK Blansko Dvorská kluci 5. 00:01:06 00:00:10
11. 47 Alexová Barbora Sokol Bílovice nad Svitavou holky 6. 00:01:08 00:00:12
12. 29 Suchý Libor ASK Blansko kluci 6. 00:01:08 00:00:12
13. 40 Trojancová Iveta AHA Vyškov holky 7. 00:01:09 00:00:13
14. 57 Vymazalová Adéla Rájec - Jestřebí holky 8. 00:01:09 00:00:13
15. 43 aněk Štěpán Moravská Svávie kluci 7. 00:01:12 00:00:16
16. 39 Široká Eliška Blansko holky 9. 00:01:15 00:00:19
17. 50 Mikulášek Tomáš kluci 8. 00:01:16 00:00:20
18. 53 Vyskočilová Karla holky 10. 00:01:17 00:00:21
19. 21 Nejzchleb Jiří kluci 9. 00:01:20 00:00:24
20. 54 Kubecová Barbora Moravec Benešov holky 11. 00:01:21 00:00:25
21. 59 Klimeš David kluci 10. 00:01:21 00:00:25
22. 38 Fabiánek Tomáš OB Veselice kluci 11. 00:01:21 00:00:25
23. 30 Šebela Marek kluci 12. 00:01:23 00:00:27
24. 4 Skoták Alois OB Veselice kluci 13. 00:01:25 00:00:29
25. 3 Skotáková Daniela OB Veselice holky 12. 00:01:27 00:00:31

Svištíci - 200 m

Poř. S. číslo Příjmení, Jméno Oddíl/město Kat. Poř.
kat.
Čas Ztráta
1. 16 Kniesová Lucie AK Blansko Dvorská holky 1. 00:01:14 00:00:00
2. 44 Heřmanová Lucie Sokol Bílovice nad Svitavou holky 2. 00:01:16 00:00:02
3. 28 Suchá Jana ASK Blansko holky 3. 00:01:19 00:00:05
4. 26 Lát Dušan vorská Blansko kluci 1. 00:01:20 00:00:06
5. 49 Klimeš Bruno AKDB kluci 2. 00:01:24 00:00:10
6. 12 Mynaříková Johanka Veselice holky 4. 00:01:28 00:00:14
7. 41 Trojancová Monika AHA Vyškov holky 5. 00:01:30 00:00:16
8. 51 Nedvědová Andrea Blansko holky 6. 00:01:31 00:00:17
9. 13 Opustil Daniel Veselice kluci 3. 00:01:37 00:00:23
10. 22 Formánek Jan Kunštát kluci 4. 00:01:40 00:00:26
11. 20 Opustil Adrian Veselice kluci 5. 00:01:44 00:00:30
12. 60 Kuneš Vincent Tišnov kluci 6. 00:01:45 00:00:31
13. 35 Jarůšek Kryštof OB Veselice kluci 7. 00:01:47 00:00:33
14. 56 Klopcová Tatianá Blansko holky 7. 00:01:50 00:00:36
15. 9 Krejčiřík Lukáš kluci 8. 00:01:50 00:00:36
16. 7 Kučera Martin ACT Lerak Blansko kluci 9. 00:01:51 00:00:37
17. 61 Kunešová Violeta Tišnov holky 8. 00:01:55 00:00:41
18. 36 Krejčiříková Anežka Svatá Kateřina holky 9. 00:01:58 00:00:44
19. 63 Krejčí Matouš Boskovice kluci 10. 00:01:58 00:00:44
20. 65 Kožiaková Veronika Kuničky holky 10. 00:01:59 00:00:45
21. 5 Sotolářová Barbora Veselice holky 11. 00:02:04 00:00:50
22. 64 Ramša Jakub kluci 11. 00:02:05 00:00:51
23. 62 Kriklová Lenka Jaroměřice holky 12. 00:02:11 00:00:57
24. 45 Kolář Antonín kluci 12. 00:02:34 00:01:20
25. 42 Přikrylová Kristýna Vavřinec holky 13. 00:02:34 00:01:20
26. 25 Kotouček Matyáš Lhota Rapotina kluci 13. 00:02:48 00:01:34
27. 55 Kubecová Kateřina Moravec Benešov holky 14. 00:03:06 00:01:52
28. 23 Formánek Petr Kunštát kluci 14. 00:03:08 00:01:54
 Nahoru   Zpět na výsledky